TEAMET

 Vi som utgjør Krohnark har jobbet med mange ulike oppdragsgivere.
Mangfoldet av arbeidsoppgaver har gitt oss muligheten til kreativ utvikling og bred innsikt
i et stort spekter av problemstillinger.

 
Fun fact - Skulle bli metallkunstner

Fun fact - Skulle bli metallkunstner

HEIDI KROHN OLSEN

Daglig leder / Interiørarkitekt MA

 

tlf: 93 28 30 03

mail: heidi@krohnark.no

 

 
 
Fun fact - Skapitaliener

Fun fact - Skapitaliener

Elisabeth Bjørge

Partner / Kreativ Leder /
Interiørarkitekt MA

 

tlf: 41 20 08 99

mail: elisabeth@krohnark.no

 
 
 
Fun fact - The matchmaker

Fun fact - The matchmaker

HELLE JONSON

Partner /
Interiørarkitekt BA (Hons)

(I permisjon) 

 

tlf: 47 38 29 52

mail: helle@krohnark.no

 
 
KROHN+Portraits0525-ready.jpg

Margrete Landrø

Partner /
Interiørarkitekt BA (Hons)

 

tlf: 97 76 79 22

mail: margrete@krohnark.no

 
 
 
Fun fact - Har ikke lappen

Fun fact - Har ikke lappen

margrethe hvesser

Partner /
Interiørarkitekt /møbeldesigner MA

 

tlf: 46 47 05 11

mail: amh@krohnark.no

 
 
 
Fun fact - Office handyman

Fun fact - Office handyman

ARE HUNDSTUEN

Partner /
Interiørarkitekt /møbeldesigner MNIL

 

 

tlf: 97 01 60 81

mail: are@krohnark.no

 
 
 
Fun fact - god på å overraske meg selv

Fun fact - god på å overraske meg selv

SYLVI-ANN VESTRUM

CFO


 

tlf: 91 71 29 17

mail: sylvi-ann@krohnark.no

 
 
 
Tini.jpg

Tini Flaat Mykland

Kontorleder


 

tlf: 97 56 13 65

mail: tini@krohnark.no

 
 
 
Gina.jpg

GINA MARIE NILSEN

Sivilarkitekt MNAL

 

tlf: 91 39 87 92

mail: gina@krohnark.no

 
 
 
Fun fact - ... ELSKER hunder

Fun fact - ... ELSKER hunder

MAREN B.T. KJÆRNES

Grafisk designer MA

 

 

tlf: 92 04 82 42

mail: maren@krohnark.no

 
 
 
Fun fact - Mer seriøs på norsk enn på spansk

Fun fact - Mer seriøs på norsk enn på spansk

VICTORIA VAAGE

Interiørarkitekt BA (Hons)

 

tlf: 40 54 45 50

mail: victoria@krohnark.no

 
 
 
Fun fact - Nordnorsk New Yorker

Fun fact - Nordnorsk New Yorker

VERONICA JOHNSEN

Interiørarkitekt MNIL


tlf: 48 84 76 17

mail: veronica@krohnark.no

 

 
 
 
Linda_Nettside.jpg

Linda Morioka Bøe

Interiørarkitekt BA


tlf: 93 49 67 91

mail: linda@krohnark.no

 
 
 
Fun fact - født skap-trønder

Fun fact - født skap-trønder

CATHRINE M.V. EDWARDS

Interiørarkitekt BA /

Designkurator


 

tlf: 92 40 72 22

mail: cathrine@krohnark.no

 
 
 
Paulina sort hvit pau.jpg

PAULINA CHUSTECKA

Interiørarkitekt MA /

3D ansvarlig

tlf: 413 46 810

mail: paulina@krohnark.no

 
 
 
Laura.jpg

Laura rubio rocamora


Interiørarkitekt BA (Hons) /

VR ansvarlig

 tlf: 41 20 86 41

mail: laura@krohnark.no

 
 
 
Fun fact - Kreativ smoothiemaker

Fun fact - Kreativ smoothiemaker

Madeleine OtElie Dahl

Interiørarkitekt BA /

Produkt- og materialansvarlig

 

tlf: 90 11 77 14

mail: madeleine@krohnark.no

 
 
 
Angela_nettside.jpg

ANGELA-MAY BESTELE


Chef / House Mama
 

 

mail: angela@krohnark.no

 

PRAKTIKANTER


 
Hannah.jpg

HANNAH PILZ

Praktikant


 

tlf: +49 176 314 36 925

mail: hannah@krohnark.no

 
 
 
Maren.jpg

MaREN ALVSAKER

Praktikant


 

tlf: 48 25 09 94

mail: maren.a@krohnark.no

 
 
 
Vilde.png

VILDE NYSTED UTTISRUD

Praktikant


 

tlf: 46 42 07 72

mail: vilde@krohnark.no

 

AVDELING - OSLO

 
 

AVDELING - SANDEFJORD