Bilde
 

Heidi Krohn Olsen

Daglig leder / Interiørarkitekt
93 28 30 03
heidi@krohnark.no

Are Hundstuen

Interiørarkitekt MNIL
97 01 60 81
are@krohnark.no

Elisabeth Bjørge

Kreativ Leder/ Interiørarkitekt MA (Barselspermisjon)
41 20 08 99
elisabeth@krohnark.no

Helle Jonson

Interiørarkitekt BA Hons
47 38 29 52
helle@krohnark.no

Margrete Landrø

Interiørarkitekt BA Hons
97 76 79 22
margrete@krohnark.no

Anne Margrethe Hvesser

Interiørarkitekt MA MNIL
46 47 05 11
amh@krohnark.no

Anette Kildal

Sivilarkitekt MNAL
90 10 95 60
anette@krohnark.no

June Nagell

Administrasjon
90 78 85 97
june@krohnark.no

Jonas Østhagen Hamar

Arkitekt MA Student/ 3D illustrasjon
47 64 65 54
jonas@krohnark.no